Serwis BeNaughty już od ponad 10 lat znajduje się na szczycie listy najlepszych sex portali randkowych świata. Skorzystały z niego setki w pełni usatysfakcjonowanych użytkowników. BeNaughty bije rekordy popularności wśród singli, którzy cenią sobie dyskrecję, brak zobowiązań oraz niezapomniane doznania.

Portal BeNaughty pojawił się w 2007 roku i doczekał się aż 40 00 użytkowników z całego świata. Jest częścią Together Networks / Cupid plc, czyli numeru 1 w dziedzinie wirtualnego randkowania bez zobowiązań.

portal benaughty

Kliknij w baner, by przejść do rejestracji w BeNaughty

Serwis może pochwalić się wysokim współczynnikiem skuteczności w poszukiwaniu partnera, a także zaufaniem tysięcy swoich użytkowników. Posiada wiele przydatnych funkcji, ułatwiających poznanie najbardziej atrakcyjnych kandydatek.

Co ogólnie o portalu BeNaughty należy wiedzieć?

Z serwisu BeNaughty korzystają mężczyźni i kobiety w każdym wieku, chętni na niezobowiązujące, namiętne seks przygody. Różnorodność zainteresowań oraz potrzeb w sferze seksualnej jest ogromna. Z pewnością nikt nie odejdzie stąd niezaspokojony. Możliwości portalu są nieograniczone.

Warunki, jakie należy spełnić

Warunkiem korzystania z portalu jest ukończenie 18 lat. Założenie konta trwa kilka minut i jest w pełni darmowe. Warto w ciekawy sposób opisać siebie i swój gust, a także dokładnie określić swoje preferencje. Możesz ograniczyć się wyłącznie do pikantnego flirtowania lub rozwinąć skrzydła i stworzyć wolny związek bez żadnych zobowiązań. To Ty decydujesz, kogo chcesz poznać oraz z kim się umówisz.

Jakie zalety posiada portal BeNaughty?

Dzięki praktycznym funkcjom, w które wyposażony jest portal BeNaughty, użytkownicy już kilka chwil po założeniu konta mogą okazywać swoje zainteresowanie innym. Służy do tego narzędzie „Hot or not?”. Przez całą dobę dostępne są również chatroomy oraz specjalne fora. To doskonałe miejsce do poznawania osób na sex o podobnych zainteresowaniach i preferencjach.

W odróżnieniu od Sympatii czy Twoo na portalu BeNaughty znajdziesz większość użytkowników, którzy poszukują namiętnych igraszek. Przede wszystkim dużą uwagę zwróciła nam duża ilość kont kobiet. Jeśli szukasz dziewczyny chętne na sex to z pewnością tutaj będziesz miał duży wybór.

Ogromną zaletą serwisu jest możliwość skorzystania z konta Premium. Dzięki niemu możliwe jest:

  • wysyłanie nieograniczonej ilości wiadomości prywatnych,
  • dyskretne przeglądanie innych profilów,
  • zyskanie dodatkowej ochrony danych,
  • uzyskanie nielimitowanego dostępu do serwisu za pośrednictwem aplikacji mobilnej,
  • zwiększanie oglądalności własnego profilu.

Użytkownicy zaufali portalowi BeNaughty, ponieważ mają gwarancję pełnej prywatności, dyskrecji oraz bezpieczeństwa.

Jak wygląda rejestracja w BeNaughty?

Sam proces rejestracji trwa naprawdę krótko, jest dziecinnie prosty i zupełnie darmowy. Kliknij w poniższy baner:

portal benaughty

Kliknij w baner, by przejść do rejestracji w BeNaughty

Następnie do założenia konta potrzebny jest wyłącznie Twój adres e-mail. Bardzo ważnym etapem jest dodawanie interesujących informacji o sobie, zachęcających innych do nawiązania z Tobą bliższej znajomości. Dokładnie opisz swoje pragnienia i potrzeby w sferze seksualnej. Z pewnością wśród użytkowników znajduje się wiele osób, które podzielają Twoje łóżkowe upodobania.

Logowanie w BeNaughty

Chcąc zalogować się na swoje konto w BeNaughty, wystarczy podać adres mailowy. Intuicyjny system nieustannie Ci towarzyszy, podpowiadając, jak możesz udoskonalić swój profil. Ponadto czuwa nad uczciwością i przejrzystością portalu, dlatego usuwa fake konta natychmiast po ich wykryciu.

Jak usunąć konto na portalu BeNaughty?

Obecność na portalu BeNaughty jest dobrowolna, więc w każdej chwili możesz podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego uczestnictwa. Usuwanie konta jest proste i szybkie. Wystarczy wybrać opcję „usuń mój profil”, klikając na swoje zdjęcie profilowe. Jeżeli wyrazisz taką chęć, śmiało możesz podać powód zakończenia swojej przygody z tym portalem. Na koniec potwierdź swoją decyzję.

Portal BeNaughty – opinie użytkowników

benaughtyPortal randkowy BeNaughty tworzą jego użytkownicy. Serwis cieszy się ogromną sympatią i zaufaniem tysięcy singli, którzy skorzystali z niepowtarzalnej szansy nawiązania ciekawych znajomości. Dużą popularność zyskała w ostatnim czasie sex aplikacja mobilna (więcej aplikacji znajdziesz na https://seksujmy.pl/sex-aplikacje/ ). Konto Premium gwarantuje za jej pośrednictwem nielimitowany dostęp do platformy.

Użytkownicy podkreślają, jak ważna jest dla nich pełna dyskrecja, a także bezpieczeństwo ich danych osobowych. Sex portal słynie ze swojej profesjonalności w tym zakresie. Pomaga umawiać się na niezobowiązujące spotkania i tworzyć udane sex związki. Oferuje całą gamę praktycznych funkcji, dzięki którym poznawanie najatrakcyjniejszych kandydatek w okolicy lub na terenie całego kraju nigdy nie było prostsze.

5/5 - (1 vote)