Portal-DateZone

Portal DateZone .COM / .PL to sex serwis randkowy, który jest bardzo popularny w Polsce posiadając wiele opinii. Posiada anglojęzyczną wersję strony, a także niemiecką, rosyjską i czechosłowacką. Podczas sprawdzania każdego serwisu randkowego zadajemy sobie jedno pytanie – czy jest to portal rzetelny, czy też oszustwo od którego trzeba trzymać się z daleka. W tym przypadku można niewątpliwie stwierdzić, że DateZone to wartościowa strona, która rzeczywiście pozwala umówić się na randkę z atrakcyjną kobietą lub mężczyzną. Opinie DateZone dodatkowo utwierdzają w tym fakcie.

Sex randki na DateZone

Sex randki na DateZone mają wiele zalet:

  • W przeciwieństwie do spotkań i poznawania nieznajomych w publicznych miejscach, za pośrednictwem internetowych witryn randkowych masz kontrolę nad tym, co i komu udostępniasz. Możesz pokazać swoje najlepsze cechy i osobowość, jeśli odpowiednio wypełnisz profil randkowy. Nie będziesz czuć presji, aby dobrze wyglądać przez cały czas, tak jak podczas randki w cztery oczy.
  • Kolejną zaletą DateZone jest to, że rekomendacje dotyczące partnerów są mocno dostosowane pod Twoje preferencje. Sugestie są oparte na osobowości lub filtrach, które ustawisz.
  • Ponadto randki online otwierają przed Tobą większą pulę potencjalnych partnerów. W Twoim mieście mieszkają tysiące osób. Wiarygodny i renomowany serwis DateZone jest na rynku tak długo, że skuteczność proponowanej przez nich metody na dopasowanie została wielokrotnie potwierdzona przez zadowolonych użytkowników. Wystarczy spojrzeć na pozytywne opinie o DateZone.

Strony i portale podobne do DateZone

Kliknij poniżej i sprawdź najlepiej oceniane portale oraz strony randkowe podobne do DateZone:

Logowanie na DateZone

Dołączenie do internetowej społeczności randkowej DateZone jest bezpłatne i proste. Istnieje oczywiście wersja Premium, którą warto wykupić, jednak sama rejestracja nic nie kosztuje.

DateZone logowanie

  • wybierz płeć
  • wpisz nazwę swojego profile /nick / DateZone login
  • podaj prawidłowy i aktywny adres e-mail oraz hasło.
  • wprowadź datę urodzenia i miejscowość

By założyć konto, musisz mieć ukończone 18 lat – DateZone to serwis randkowy tylko dla dorosłych

Z drugiej strony rejestracja konta w DateZone nie wymaga tego, byś podawał jakiekolwiek szczegółowe dane na temat swojej osoby. Po aktywowaniu konta przez odebranie wiadomości e-mail zostaniesz natychmiast poproszony o uzupełnienie profilu, co powinieneś zrobić.

Masz pełną kontrolę nad tym, jak obszerny ma być Twój profil. Upewnij się jednak, że podane w nim informacje są wystarczająco szczegółowe, by zrobić dobre wrażenie na wszystkich gorących singielkach.

Weryfikacja

Nowi członkowie internetowego serwisu randkowego DateZone muszą zweryfikować swój adres e-mail po zarejestrowaniu konta. Ma to na celu zapewnić administracji, że wszyscy użytkownicy mają prawidłowy adres e-mail i są prawdziwymi osobami. Ten środek bezpieczeństwa istnieje po to, by ograniczyć do zera liczbę fałszywych profili. Użytkownicy podstawowi mogą wyświetlać zdjęcia profilowe innych członków, nawet bez płatnego członkostwa. Jednak niektóre prywatne zdjęcia oraz funkcje są dostępne tylko dla członków Premium.

Profile i ogłoszenia

Profile i ogłoszenia w DateZone zawierają tylko kilka szczegółów. Jedyne fakty, które są uwzględnione, to płeć, preferencje i skromna garść danych osobowych. Profil pokazuje, czy użytkownik jest online i jak daleko jest od Ciebie. Możesz wygodnie umówić się na spotkanie erotyczne, jeśli zauważysz, że ktoś pasujący do Ciebie znajduje się w pobliżu.

DateZone – konto darmowe i Premium

Nieograniczona komunikacja z innymi członkami w DateZone jest dostępna tylko dla użytkowników Premium. Aby móc flirtować i wymieniać nieograniczoną liczbę wiadomości z innymi członkami społeczności musisz uaktualnić swoje członkostwo do płatnej wersji.

Darmowa pozwala wyłącznie na przeglądanie profili użytkowników. Ponadto w wersji Premium wszystkie zdjęcia, które dodasz, od razu pojawią się na Twoim profilu bez potrzeby zatwierdzania przez moderatora.

Jeśli wolisz pozostać podstawowym członkiem, możliwości randkowania są ograniczone. Warto jednak zainwestować – DateZone to bardzo dobry serwis randkowy, a cena za konto Premium nie jest wygórowane. Ponadto portal oferuje pakiet Super VIP, który otwiera przed nami jeszcze więcej możliwości.

Uaktualnij konto do członkostwa premium, aby korzystać ze wszystkich funkcji witryny, takich jak wysyłanie nieograniczonej liczby wiadomości, flirtowanie z innymi użytkownikami i przeglądanie prywatnych galerii. Dzięki skutecznym zabezpieczeniom nie ma tu zbyt wielu botów, warto jednak dokładnie sprawdzać, z kim rozmawiamy – w ten sposób unikniemy rozczarowania.

Aplikacja Mobile

Najnowsza aplikacja mobile dla randkowiczów serwisu DateZone dostępna jest pod tym linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.datezone (wersja na Android)

mobile-aplikacja-datezone

SexMasterka i Sexfotka na DateZone

Głośno jest w ostatnim czasie o SexMasterce na DateZone. Sexmasterka to nick kobiety, która występuje w polskich filmach dla dorosłych. Ostatnio wystąpiła w jednym z filmów jako osoba, która umówiła się na randkę przez DateZone przeglądając wcześniej sexfotki pociągających mężczyzn. Takich sytuacji jak na filmie w praktyce może być znacznie więcej dlatego warto nie rezygnować i rejestrować się na portalach randkowych.

DateZone – opinie i podsumowanie

DateZone to serwis randkowy dla dorosłych – singli lub par – którzy chcą spełnić swoje fantazje seksualne. Na tej stronie możesz spotkać kobiety chętne na seks, z którymi możesz flirtować i chodzić do łózka. Jeśli masz ochotę na poważny związek, upojną noc albo jedno i drugie, zostanie członkiem DateZone z pewnością może Ci pomóc.
Jako, że serwis jest szczególnie popularny w Polsce, nie napotkasz żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego partnera lub partnerki. Także większość opinii w Polsce jest bardzo przychylna ku Datezone.

By jednak w pełni cieszyć się możliwościami portalu randkowego DateZone konieczne jest wykupienie konta Premium. Nie jest ono jednak drogie, a biorąc pod uwagę ilość chętnych singli rejestrujących się każdego dnia te pieniądze mogą się bardzo szybko zwrócić w postaci licznych udanych randek, zarówno na żywo jak i przez internet.

Pozostaje tylko zrobić pierwszy krok i założyć konto w DateZone! Opinie są pozytywne.

3.5/5 - (2 votes)