Erodate- Portal Randkowy

Erodate to polski portal randkowy do poznawania nowych ludzi oparty na czacie i zdjęciach. Witryna jest własnością jednej z wiodących firm na w zakresie legalnych witryn randkowych. Erodate działa na rynku już wiele lat i każdego dnia zakłada tam konta kilkaset nowych użytkowników.

Dzięki nowoczesnym narzędziom oferowanym przez serwis poznawanie ludzi jest szybkie i łatwe. Erodate jest nie tylko jednym z wiodących serwisów czatowych w Polsce, ale może być również używany jako całkowicie darmowy serwis randkowy bez ukrytych opłat. Istnieje oczywiście wersja Premium, którą warto zakupić, szczegóły podamy jednak poniżej.

erodate

Aby znaleźć wszystko, co musisz wiedzieć o Erodate, przeczytaj naszą recenzję. Dowiesz się z niej o różnych rodzajach kont, cenach, łatwości obsługi witryny i o tym, czego możesz się spodziewać po rejestracji!

Sprawdź strony i portale podobne do Erodate

Kliknij poniżej i sprawdź najlepiej oceniane portale oraz strony randkowe podobne do Erodate:

Czy istnieje niezobowiązujący seks na Erodate?

Jak sama nazwa wskazuje, Erodate to nieprzyzwoita strona. Ale czy w tym serwisie naprawdę można znaleźć erotyczne randki i gorące laski? Wydaje się, że duża liczba aktywnych członków to potwierdza – sex bez zobowiązań naprawdę jest tu możliwy. Ale czy ci użytkownicy naprawdę są tymi, za kogo się podają, czy to po prostu kampania marketingowa? Platforma sama w sobie jest darmowa, a także oferuje pewne funkcje użytkownikom, którzy nie chcą płacić. Dowiedz się w tym artykule (m.in. jakie opcje są dostępne są bez członkostwa Premium i które z nich są przydatne) wszystkiego o Erodate i sam zdecyduj, czy ta platforma jest odpowiednia dla Ciebie i Twoich intencji. W szczegółowej recenzji podsumowaliśmy wszystkie najważniejsze punkty tego serwisu.

Co to Erodate? Recenzja i podstawowe informacje

Jeśli szukasz rozmowy lub swobodnego flirtowania z atrakcyjnymi kobietami, Erodate to świetna strona do sprawdzenia. Możesz spotkać wiele osób przeglądając zdjęcia innych i inicjując rozmowy, chociaż obaj użytkownicy muszą się najpierw polubić. Choć rejestracja Erodate i podstawowe funkcje są za darmo, korzystanie z usługi Premium wydaje się najbardziej realistycznym sposobem na aktywne korzystanie.

Sex Portal Erodate oferuje realną możliwość poznania nowych osób i wyróżnia się ogromną ilością polskich użytkowników. Jej podstawowym celem jest umawianie się namiętnie spotkania seksualne bez zobowiązań. Jeśli tego właśnie szukasz, będziesz bardziej niż zadowolony. Jeśli interesują Cię poważne związki, powinieneś raczej poszukać innego portalu randkowego. Możesz zrobić wszystko za darmo, ale bądź przygotowany na zakup konta Premium, aby uczynić aplikację bardziej funkcjonalną i wygodną.

Profile - EroDate

Rejestruję się w Quickflirt(uwielbiany przez kobiety) bezpłatnie TERAZ >>

Rejestracja, Logowanie Erodate

Rejestracja w Erodate zajmuje kilka minut, ale jest prosta i przyjemna. Co musisz wiedzieć o rejestracji i tworzeniu swojego profilu randkowego na Erodate? Na pierwszej stronie zacznij od podania imienia, płci, preferencji seksualnych i daty urodzenia. Musisz również podać swoją lokalizację i prawidłowy adres e-mail do weryfikacji, a także hasło, którego będziesz używać. Istnieje również menu rozwijane, w którym możesz wybrać, jakie masz zamiary i preferencje.

rejestracja Erodate - krok 1

Rejestracja Erodate - krok 2

Rejestracja Erodate - krok 3

Możesz określić, czy jesteś tam, by umówić się na bardziej grzeczną randkę, czy też namiętny seks. Wszystkie te szczegóły warto umieścić w swoim profilu – im bardziej szczegółowo się opiszesz, tym większa szansa, że trafi się ktoś, kto do Ciebie pasuje.

Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę, aby potwierdzić, że Twój adres e-mail został dodany do witryny. Aby kontynuować, kliknij przycisk „Kontynuuj”. Serwis poprosi Cię o potwierdzenie Twojego adresu e-mail. Zanim zaczniesz korzystać ze wszystkich usług serwisu, administrator musi zaakceptować Twoje konto. To konieczne zabezpieczenie, którego celem jest uniknięcie wszelkiego rodzaju botów i kont stworzonych w celach komercyjnych. Zostaniesz również poproszony o przesłanie zdjęcia, aby inni mogli zobaczyć, jak wyglądasz.

Zalety Erodate i weryfikacja

  • Erodate weryfikuje zdjęcia, które można przesłać na stronę, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie fotki, które zobaczysz, przedstawiają realnych ludzi. Aplikacja jest bardziej kompaktowa niż strona, ale pozwala na te same czynności, które można zrobić za pomocą komputera. Wszystkie funkcje i gry również są dostępne w aplikacji.
  • Erodate wyróżnia się dużą liczbą użytkowników. Ponad jeden milion rejestracji! W przeciwieństwie do wielu innych stron, na tej liczba mężczyzn i kobiet jest podobna. Jest to bardzo korzystne zwłaszcza dla mężczyzn. Bez względu na to, kiedy jesteś online, pierwsze wiadomości otrzymasz wkrótce po rejestracji. Jeśli wyślesz wiadomość do innego użytkownika, który jest obecnie online i wykaże zainteresowanie, otrzymasz odpowiedź na wiadomość w ciągu kilku chwil.
  • Serwis randkowy Erodate oferuje wielu ludzi w Twojej okolicy, którzy szukają dobrej zabawy.

Płatności Erodate – konto darmowe i Premium

Jeśli jesteś darmowym użytkownikiem Erodate, możesz bezpłatnie oglądać inne profile. Zdjęcie profilowe jest również widoczne, ale może zostać powiększone tylko przez członków Premium. Ponadto użytkownicy Premium mają możliwość obejrzenia pozostałych zdjęć z galerii. Informacje podane przez innych użytkowników w profilu można jednak również wyświetlić bezpłatnie. Ceny są przystępne i choć się zmieniają, nie jest to więcej niż kilkaset złotych na miesiąc. Biorąc pod uwagę mnogość funkcji, jakie otrzymujemy posiadając konto Premium, jest ono warte swojej ceny.

Profile - EroDate
Rejestruję się w Quickflirt (uwielbiany przez kobiety) bezpłatnie TERAZ >>

Ile kosztuje konto Premium w Erodate i jak można zpłacić?

Konto premium w Erodate można zakupić od 29zł na 15 dni. Przy dłuższych okresach wychodzi taniej. Przy decyzji na 6 miesięcy zapłacisz 149zł. Za drugi typ konta o nazwie VIP zapłacisz około 58zł na 15 dni lub 298zł za 6 miesięcy. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę wygodne metody płatności. Mamy ich pełen wachlarz:

  • Blik (najwygodniejszy)
  • DotPay
  • WebSMS, Cashbill
  • karty płatnicze

Bardzo ważne jest to, by przy niektórych płatnościach pamiętać o tym czy będzie zaznaczone automatyczne pobieranie płatności. Mając zaznaczoną tą opcję możesz być zaskoczony po zakończonym okresie konta premium/vip, że odnowi się ono automatycznie, pobierać w ten sam sposób pieniądze.

Profil w Erodate – na co uważać i na co zwrócić uwagę?

Jeśli dana osoba wypełni profil, otrzymasz informacje o wyglądzie, zainteresowaniach i charakterze. Gdy odkryjesz fałszywe konto, możesz natychmiast zgłosić je do pomocy technicznej Erodate. Możliwe jest również blokowanie innych użytkowników. Możesz więc upewnić się, że nie otrzymujesz niechcianych wiadomości od ludzi, z którymi masz już złe doświadczenia. Ponieważ po rejestracji otrzymujesz wiele wiadomości, ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na to, czy profil jest uzupełniony. Często fałszywi użytkownicy nie wypełniają informacji w profilu i przesyłają tylko jedno zdjęcie, które niekoniecznie pasuje do wieku. Powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, z kim zaczynasz konwersację. Warto też zwrócić uwagę, że w Erodate duże grono randkowiczów pochodzi z Warszawy i Krakowa. W końcu to jedne z największych miast w Polsce.

Jak usunąć konto na Erodate?

Po wejściu w zakładkę Moje konto należy zauważyć, że masz do wyboru dwie możliwości:

  • zawieszenie konta Erodate – wybierz w przypadku gdy nie jesteś do końca zdecydowany. Wówczas stanie się on tylko niewidoczny dla pozostałych użytkowników, a Ty nie utracisz zapisanych danych.
  • całkowite usunięcie konta Erodate – wybierz tą opcję jeśli zdecydujesz się na całkowite usunięcie wszystkich swoich danych z tego portalu randkowego.

 

Zarejestruj się już dziś i przekonaj się,
jak łatwo można umówić się na randkę, która skończy się w łóżku!

3.3/5 - (90 votes)