Ranking portali randkowych

Erotyczne, darmowe sex portale randkowe nie tracą na popularności. Wręcz przeciwnie – każdego dnia pojawia się na nich coraz większa liczba użytkowników szukających wrażeń lub bliskich relacji. Sprawdź sprawdzone i najlepsze sex portale, na których możesz zarejestrować się zupełnie za darmo! Najnowszy ranking sex portali.

 

Nie czekaj i załóż konto już teraz!
 
Ranking TOP 7 
Ostatnia aktualizacja stron: 2 dni temu
Utworzony na podstawie 65477 opinii zebranych od korzystających użytkowników

 

QuickFlirt & Flirt – najlepszy portal na szybki sex

quickflirt
4.9/5

Ocena: 4,92/5

Opinie: 9857

Quick Flirt to popularny serwis randkowy dla polskich kobiet i mężczyzn, nastawiony przede wszystkim na szukanie partnerów na szybkie darmowe sex spotkania. Właściwie od jakiegoś czasu funkcjonuje również jako portal do sexu. Jeśli chcesz miło spędzić czas i poznać nowych singli, to ta strona jest dla Ciebie idealna. Znajdziesz tu setki profili samotnych kobiet i mężczyzn, których będziesz mógł poznać za pomocą czatu!

To przyjazny dla użytkownika darmowy sex portal, mający na celu stworzenie nowej przestrzeni dla singli, którzy mogliby się spotkać i poznać. Czaty QuickFlirt to świetne narzędzie do nawiązywania nowych relacji. Jeśli szukasz ekscytującej romantycznej przygody, nie mogłeś trafić lepiej!

flirt

Wymagany wiek: 21+

LetsDate – portal randkowy na sex dla singli

letsdate - portal na sex dla singli
5/5

Ocena: 4,87/5

Opinie: 12657

Podstawowym celem portalu LetsDate jest skuteczne pomaganie singlom w znalezieniu seksualnych partnerów. Ten darmowy sex portal pozwala znaleźć spragnionych seksu kobiety i mężczyzn w całej Polsce! 

Dużym atutem LetsDate jest stosunkowo podobna liczba kobiet i mężczyzn. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć kogoś dla siebie, a duża konkurencja motywuje do zakładania dobrych jakościowo profili. Jeśli myślisz poważnie o znalezieniu osoby chętnej na darmową sex randkę w okolicy, ten serwis może być właśnie tym, czego tak długo szukałeś!

Wymagany wiek: 21+

Poflirtujemy – darmowy sex portal

poflirtujemy
4.8/5

Ocena: 4,84/5

Opinie: 10125

Polski sex portal za darmo, jeden z największych na terenie naszego kraju. Cechuje się ogromną liczbą użytkowników – według statystyk jest ich nawet kilkaset tysięcy! Liczne pozytywne opinie i recenzje na portalach randkowych dowodzą, że jest to jeden z najlepszych wyborów, gdy chodzi o portale randkowe. Interfejs jest intuicyjny – bez wątpienia szybko opanujesz korzystanie z serwisu i wszystkich jego funkcji.

Portal Poflirtujemy.pl przeznaczony jest zarówno do szukania partnera na sex, jak i umawiania się na romantyczne randki. Dominują jednak profile nastawione wyłącznie na seks i to właśnie o niego jest na tym portalu najprościej.

Wymagany wiek: 21+
Obsługiwany kraj: POLSKA

IamNaughty – kobiety na sex z Polski i za granicy

imnaughty - najlepszy portal randkowy
4.78/5

Ocena: 4,78/5

Opinie: 8657

IamNaughty to serwis, który powstał na terenie Wielkiej Brytanii. Obecnie posiada polską wersję, która zdobywa coraz większą popularność. Czym wyróżnia się ten portal do sexu? Przede wszystkim na stronie można znaleźć wyjątkowo wielu Polaków mieszkających za granicą, szczególnie na terenie UK. To doskonały wybór dla rodaków mieszkających na emigracji i nie tylko. Polska baza użytkowników każdego dnia rośnie o mężczyzn i kobiety, którzy szukają niezobowiązującego seksu.

By zarejestrować się na IamNaughty, trzeba mieć skończone 21 lat, a także posiadać swój adres e-mail. Twoje konto, podobnie jak każdego użytkownika, zostanie zweryfikowane mailem. Pozwala to na uniknięcie rejestrowania fałszywych kont przez boty.

Wymagany wiek: 21+

Flirt – flirtuj i umawiaj się na ostre spotkania

flirt
4.7/5

Ocena: 4,7/5

Opinie: 7125

Jeden z najstarszych portali randkowych w naszym kraju. Jego początki sięgają ponad 10 lat wstecz, a dzięki ogromnemu doświadczeni administracja serwisu Flirt doskonale wie, czego potrzebują dzisiejsi użytkownicy aplikacji randkowych. 

Portal do sexu i randek, z którego skorzystały już miliony samotnych singli. Według statystyk jest to jedna z najskuteczniejszych stron randkowych, a szansa na znalezienie kogoś odpowiednio jest tu wyjątkowo prawdopodobne!

Wymagany wiek: 21+

Erodate – sex partner na jedną noc

erodate - darmowy sex portal
4.65/5

Ocena: 4,65/5

Opinie: 8277

Erodate, jak sama nazwa wskazuje, powstał po to by urozmaicić życie erotyczne wielu samotnym singlom. Ten portal do sexu opiera się na prostych zasadach – nie ma tu długich testów osobowościowych ani kwestionariuszy. Głównym czynnikiem odpowiadającym za dobieranie się w pary jest zdjęcie, dlatego ważne jest, byś przygotował sobie kilka korzystnych fotografii przed rejestracją.

Jedną z największych zalet Erodate jest ogromna liczba użytkowników z Polski. To jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych w naszym kraju, zatem znalezienie kogoś w Twojej okolicy jest niemal pewne.

Wymagany wiek: 21+

Loveaholic – portal dla uzależnionych od seksu

loveaholic - najlpeszy portal
4.6/5

Ocena: 4,6/5

Opinie: 8277

Loveaholic to portal dla mężczyzn i kobiet uzależnionych od seksu. Bardzo ceniona strona zwłaszcza wśród płci pięknej, co widać po ilości żeńskich kont. Już kilka chwil po szybkiej rejestracji wedle Twojej lokalizacji zostaną przydzielone osoby z okolicy, które są online i szukają przygodnego seksu. 

Choć portal randkowy zezwala na rejestrację już od 21 roku życia to średnia wieku wszystkich uczestników portalu wynosi 30 – 50 lat. Jest to jeden z nielicznych portali, na którym proporcja kont kobiet i mężczyzn jest zbliżona do 50/50.

Mega Promocja – kwiecień 2020!

3 dniowy okres próbny – tylko 1,40zł/dzień by zostać pełnym członkiem i działać bez ograniczeń!

Pozostało jeszcze 47/200 pakietów. Aktualizacja: 2 godziny temu.

Wymagany wiek: 21+

Zobacz opisy pozostałych sex portali