Twoo - Poznaj Nowych Ludzi

Twoo – Co to i jak działa?

Portal Randkowy Twoo został stworzony w 2011 roku przez Massive Media i szybko stało się jednym z największych serwisów na świecie w kategorii stron randkowych. Twoo oferuje algorytmy dopasowywania, które łączą użytkowników z innymi na podstawie lokalizacji i zainteresowań. Użytkownicy rejestrują się na całym świecie, a strona jest dostępna w 38 językach, w tym między innymi polskim. Twoo jest również dostępny jako aplikacja na Androida, iPhone’a i Windows Phone.

Twoo Mój Profil

Twoo ProfilTwoo profil to nie tylko strona randkowa lub osobista – znajdzie się tam miejsce również dla tych, którzy chcą zwyczajnie poznać nowych ludzi. Jedną z kategorii, które obejmuje każdy Mój Profil użytkownika Twoo, jest status relacji – w tym osoby, które są w związku małżeńskim lub już się z kimś spotykają. To poszerza zasięg i bazę użytkowników aplikacji, co przekłada się na większą liczbę dostępnych opcji.

Twoo Opinie

Jaka opinia wyróżnia portal randkowy Twoo spośród innych serwisów? Sama liczba osób na stronie stale rośnie – szczególnie biorąc pod uwagę ilość osób dołączających w tak krótkim czasie od uruchomienia strony. Według danych podanych na stronie internetowej zakłada tam konto dwanaście milionów członków miesięcznie, a każdego dnia ponad milion ludzi łączy się w pary. Rejestracja jest stosunkowo łatwa, a członków zachęca się do uzupełnienia swoich profili tak szczegółowo, jak to możliwe, aby zwiększyć ich widoczność dla innych członków witryny. Inne opcje zwiększenia widoczności obejmują zakup konta Premium Twoo. dającego Ci możliwość zobaczenia pełnych danych na innych profilach i swobodnej komunikacji z użytkownikami lub zakup kredytów, aby umieścić swój profil na szczycie wyszukiwarki. Funkcja „Odkryj” działa podobnie do Tindera, ponieważ wyświetla zdjęcia pojedynczo i może zdecydować, czy kogoś „polubić”. Im więcej osób Ci się podoba, tym większa widoczność. „Wyszukiwanie” pozwala Ci na nieco większą kontrolę gdy chodzi o odległość potencjalnych partnerów od Ciebie, preferowany przedział wiekowy, wykształcenie i to, czy zdjęcia mają dla Ciebie znaczenie.

Rejestracja Twoo, logowanie – zaloguj się jednym kliknięciem

Istnieje kilka sposobów rejestracji w Twoo:

  1. Facebook
  2. strona internetowa
  3. aplikacja

Rejestracja przy użyciu e-mail

Twoo RejestracjaJeśli rejestrujesz się przy użyciu adresu e-mail (nie używając Facebooka), musisz wykonać kilka dodatkowych kroków. Pierwszą rzeczą, o którą zostaniesz poproszony, jest potwierdzenie adresu e-mail. Jeśli korzystasz z usługi Hotmail, Yahoo lub podobnej, w następnym kroku zostaniesz poproszony o zgodę na dostęp do Twoich kontaktów. Jeśli się zgodzisz, Twoo uzyska dostęp do wszystkich znajomych w książce adresowej, umożliwiając im wysyłanie zaproszeń do przyłączenia się. Jeśli nie masz nic przeciwko, po prostu kontynuuj i kliknij OK (musisz podać hasło). W przeciwnym razie po prostu pomiń ten krok.

Logowanie na Twoo

Twoo Logowanie

Gdy Twoje konto zostanie już zarejestrowane pora na pierwsze logowanie Twoo. Kliknij Zaloguj by podać swój e-mail i hasło podany przy rejestracji i przejść do uzupełnienia profilu.

Zalety Twoo – aplikacja na telefon, chat i messages

Twoo jest to również aplikacja społecznościowa na telefon, która oferuje świetny sposób na poznawanie nowych ludzi w pobliżu. Twoo używa prostych kryteriów wyszukiwania, takich jak lokalizacja i płeć, aby dopasować Cię do konkretnych osób, a także klasycznej funkcji przesuwania, znanej chociażby z Tindera. Gdy dopasowanie zostanie spełnione zostanie uruchomiony chat i będziesz mógł wysyłać wiadomość tzw messages. Oprócz chatu Twoo oferuje udostępnianie zdjęć i zaprasza członków do gry wprowadzającej, aby przełamać lody. Aplikacja na telefon będzie pasować do osób zainteresowanych flirtowaniem i umawianiem się na darmowe niezobowiązujące sex randki. Dołączenie i wyszukiwanie potencjalnych partnerów jest bezpłatne. Twoo może pobierać informacje z Twojego konta na Facebooku, aby ułatwić tworzenie profilu lub możesz dołączyć za pomocą konta e-mail.

Weryfikacja Twoo – Poznaj nowych ludzi

Na Twoo nie ma fałszywych profili – Poznaj nowych ludzi tylko prawdziwych! Twoo weryfikacja odbywa się za pomocą potwierdzenia e-mail i zweryfikowanego zdjęcia. Pozostałe metody weryfikacji znajdują się poniżej na zdjęciu:

Twoo - Metody Weryfikacji

Jak już wspominaliśmy, strona posiada ponad 12 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, dostępnych w ponad 200 krajach i 38 językach. Tutaj mogą oni spotykać się z ludźmi w celach randkowania lub nawiązywania zwykłych znajomości, serwis zatem jest dobry również dla tych, którzy potraktują go jako klasyczny portal społecznościowy. Musisz uzupełnić informacje o profilu w jak największym stopniu, aby były widoczne dla innych osób na stronie – jest to mierzone wskaźnikiem „popularności”.

Płatności Twoo – konto darmowe i Premium

Użytkownicy zainteresowani tym, co ma do zaoferowania Twoo.com, mogą się zarejestrować i zacząć korzystać z niego całkowicie za darmo. Ich bezpłatne konto pozwala użytkownikom rejestrować się, tworzyć profile, dodawać zdjęcia, a nawet spotykać się i rozmawiać z innymi użytkownikami. TwooUnlimited to uaktualnione, opłacone członkostwo, które oferuje Ci możliwość zobaczenia innych użytkowników, którzy Cię polubili i przeczytali twoje wiadomości lub niewidzialnego przeglądania profili innych użytkowników.

Konto Premium na Twoo

Twoo ma dwa systemy płatności. Są to:

Kredyty

Im więcej ich zdobędziesz, tym bardziej będziesz mógł zwiększyć swoją popularność. Możesz kupić kredyty, a następnie użyć ich, aby zwiększyć swoją widoczność na różne sposoby, takie jak wyróżnianie się lub poprawianie pozycji w rankingu. Kredyty zapewniają również inne funkcje, jak wysyłanie priorytetowych wiadomości.

Subskrypcje

drugi system płatności to subskrypcja. Po prostu rejestrujesz się na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. Oczywiście im dłużej się zarejestrujesz, tym tańszy będzie koszt miesięczny. Jeden miesiąc kosztuje obecnie 43 zł. Gdy zostaniesz subskrybentem, będziesz mógł odbierać nieograniczoną ilość wiadomości. Będziesz mógł również zobaczyć, kto dodał Cię do ulubionych, a także to, czy Twoje wiadomości zostały przeczytane. Wszystkie transakcje są odpowiednio szyfrowane, a jeśli zdecydujesz się zrezygnować z usługi, możesz to zrobić w dowolnym momencie – wówczas opłaty przestaną być naliczane.

Jak usunąć konto Twoo?

Nie jest to trudne, ani w żaden sposób utrudnione. Usunąć konto Twoo możesz w każdej chwili. Aby to zrobić wchodzisz w zakładkę „ustawienia” – edytuj konto. W polu „status konta” klikasz: usuń. W tym momencie zostaje usunięte konto Twoo.

Rate this post