quickflirt

Jeśli wygląd QuickFlirt wydaje Ci się znajomy i masz wrażenie, że widziałeś podobne strony w przeszłości do umawiania się na sex przygody, nie mylisz się. Jak wskazują QuickFlirt opinie, ta strona internetowa należy do największych serwisów randkowych w Polsce. W naszym rankingu darmowych sex portali zajmuje 1 miejsce. Portal ten obejmuje wiele witryn randkowych dla dorosłych, które mają na celu dać ludziom szansę na znalezienie osób, które poszukują sex przygody.

flirt

Rejestracja w QuickFlirt (zajmuje mniej niż 20 sekund)

Strona startowa QuickFlirt wygląda bardzo dobrze w porównaniu z innymi portalami randkowymi dla dorosłych. Nie znajdziesz tam jednak wielu informacji, więc jeśli chcesz dalej korzystać z usługi, musisz utworzyć konto. Rejestracja w portalu zajmuje zaledwie około 20 sekund, poniżej przedstawiamy rejestrację krok po kroku.

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę QuickFlirt.com >>

Następnie, aby zostać członkiem QuickFlirt, musisz podać:

1. Płeć

Wybierz swoją płeć: kobieta lub mężczyzna.

quickflirt krok 1

2. Wybierz swój cel

krok2

3. Podaj swój wiek

Wprowadź swój prawdziwy wiek. Na jego podstawie zostaną zaproponowane Ci osoby do spotkań.

krok3

4. Podaj kod pocztowy

Na podstawie tej informacji system wyszuka profile tylko z Twojej okolicy. Strona powinna automatycznie wykryć Twoją lokalizację.

krok4

5. Czy jesteś w związku?

Wybierz najwłaściwszą odpowiedź dla tego pytania. System już na tym etapie znalazł 2606 żeńskich profili z najbliższej okolicy.

krok5

6. Wprowadź hasło

Przy jego pomocy będziesz logował się na swoje konto służące do umawiania się na spotkania.

krok6

7. Podaj adres e-mail

Wprowadź swój adres e-mail

krok7

Twoje konto zostało utworzone – GOTOWE!

Gotowe

QuickFlirt Logowanie

Jak tylko potwierdzisz swoją rejestrację, przyjdzie czas na QuickfFlirt Logowanie. Zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego, gdzie zostaniesz poproszony o podanie kilku dodatkowych informacji o sobie, w tym o status, typ sylwetki, budowy ciała i zdjęcia profilowego.

Aktywacja adresu e-mail

Wejdź na swoją skrzynkę e-mail i kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś od QuickFlirt. Jeśli nie widzisz wiadomości sprawdź folder SPAM. Uzbrój się w odrobinę cierpliwości, ponieważ e-maile z potwierdzeniem od QuickFlirt często dochodzą do 10 minut.

aktywacja e-mail

Wgraj swoje zdjęcie (niewymagane)

Kolejnym krokiem, do którego zachęcamy to wgranie swojego zdjęcia. To znacznie zwiększy wiarygodność Twojego profilu i pozwoli zwiększyć szanse na znalezienie napalonej dziewczyny.

Pamiętaj, że każde zdjęcie jest sprawdzane przez moderatora i może zostać odrzucone z różnych powodów.

Jeśli nie chcesz wgrywać zdjęcia kliknij „Zamknij”.

Wgrywanie zdjęcia profilowego

Uzupełnij profil (niewymagane)

Podobnie jak w poprzednim kroku możesz dodatkowo wzbogacić swój profil szczegółowymi informacjami. Jeśli chciałbyś by partnerka na wstępie lepiej Ciebie poznała – uzupełnij te informacje:

uzupełnianie profilu

QuickFlirt opinie

Wchodząc na stronę QuickFlirt zobaczysz wiele profili kobiet. Jak pokazują QuickFlirt opinie, w tym nasza recenzja, ich jakość jest bardzo wysoka. Warto jednak pamiętać, że jako darmowy członek widzisz tylko miniaturkę jednego zdjęcia profilowego, podczas gdy jego pełna wersja jest ukryta.

Napalone kobiety po rejestracji

W naszej lokalizacji Warszawa, chwilę po rejestracji pojawiło się 2602 osoby, w tym jak się okazało około 1200 napalonych dziewcząt z najbliższej okolicy:

profile quickflirt - sex przygody

Profile w QuickFlirt nie wymagają od Ciebie podawania zbyt wielu informacji – możesz sam wybrać, czym chcesz się podzielić. Podstawowa opcja kontaktu oferowana przez QuickFlirt to czat dostępny na portalu. Istnieje również opcja dodania użytkownika do ulubionych, by móc z nim rozmawiać jeszcze częściej. Jeśli masz swoje najlepsze sposoby na zagadanie do laski, możesz wykorzystać je właśnie tu!

Wielkie możliwości znalezienia napalonej dziewczyny na sex przygody

Jak przystało na witrynę randkową, która – jak twierdzi – ma ponad milion aktywnych członków, QuickFlirt z pewnością ma sporo możliwości szukania partnera. Możesz to zrobić za pomocą wyszukiwarki lub galerii. Galeria Like to gra podobna do Tindera i innych aplikacji randkowych, w której można głosować na profilach kobiet, przesuwając w prawo bądź w lewo.

QuickFlirt po logowaniu

QuickFlirt logowanie przebiega sprawnie, a opcji wyszukiwań jest wiele. Filtry pozwalają określić najbardziej podstawowe parametry potencjalnego partnera, w tym wiek, lokalizację, orientację i kilka cech wyglądu. Możesz także zobaczyć napalone kobiety, które są online, tych najbliżej Ciebie lub nowych członków witryny.

Już kilkanaście minut po zalogowaniu mieliśmy pierwsze lajki i wiadomości od napalonych dziewcząt:

wiadomość od napalonej dziewczyny

panel-wiadomosci

panel - umawianie się na sex przygody
Po sprawdzeniu setek profili, a także studiując QuickFlirt opinie eksperci odkryli, że można znaleźć tam wiele profili napalonych kobiet, których gusta i preferencje są bardzo różne. Większość z nich wyraźnie szuka długoterminowych związków lub innych form poważnej relacji. Są jednak i takie, które interesuje przede wszystkim seks. Możesz wybrać to, czego potrzebujesz!

Szybkie znalezienie napalonej dziewczyny – jak działa QuickFlirt ?

Serwis randkowy QuickFlirt działa na standardowym modelu, w którym pozwala się zarejestrować i rozejrzeć za darmo. Jeśli jednak chcesz porozmawiać z kobietami lub nawet uzyskać dostęp do ich zdjęć i zaprosić na sex przygodę, musisz wykupić członkostwo. Istnieje tylko jeden rodzaj członkostwa oferowany przez Quick Flirt.com, który obejmuje dostęp do nieograniczonego czatu, zdjęć w pełnym rozmiarze, rozszerzonego wyszukiwania i kilku innych funkcji. Jedyną różnicą jest cena członkostwa, która wynosi nawet od 4 zł, w zależności od liczby dni lub miesięcy, na które chcesz wykupić pakiet.

Gdy serwis randkowy jest w 100% bezpieczny i legalny, zazwyczaj można spotkać się z kilkoma wadami, takimi jak słaba jakość wyszukiwania lub profilu. Na szczęście nie jest tak w przypadku serwisu randkowego QuickFlirt. Twórcy portalu, jak twierdzą eksperci, łączą bezpieczeństwo z wysoką jakością strony i wyjątkową funkcjonalnością.

Sprawdź, czy Twoje najlepsze sposoby na zagadanie do laski sprawdzą się na QuickFlirt!

3/5 - (3 votes)