Wybierasz się do Szwecji lub od niedawna tam mieszkasz i szukasz sex randek? Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz większe miasto – takie, jak Sztokholm, Göteborg czy Malmö – czy też przebywasz w jednej z mniejszych miejscowości, warto zainteresować się rynkiem seks portali randkowych.

Jakie są najlepsze sex portale w Szwecji?

Poprzez wybór odpowiedniego portalu randkowego, który najczęściej wybierają chętne kobiety ze Szwecji, możesz umówić się na seks, a być może nawet nawiązać długotrwały związek. Zanim rozpoczniesz poszukiwania prawdziwej seks randki w Szwecji warto jednak wcześniej zrozumieć, jakimi zasadami kierują się Szwedki podczas randkowania i z jakich aplikacji randkowych warto skorzystać w pierwszej kolejności. W ten sposób zmaksymalizujesz swoje szanse i unikniesz rozczarowania, które może wyniknąć z działania na oślep w obcej dla Ciebie kulturze.

IamNaughty – TOP 1 portal na sex w Szwecji

iamnaughty seks randki w Szwecji
4.9/5

Ocena: 4,91/5

Opinie: 9727

IamNaughty to doskonała opcja, jeśli szukasz po prostu szybkiego seksu w okolicy. Najlepsze wyniki uzyskasz, jeśli jesteś w dużym mieście, takim jak Sztokholm, Malmö, Uppsala czy Göteborg. Na IamNaughty znajdziesz również bardzo wiele profili Polaków, którzy mieszkają – lub aktualnie przebywają – na terenie Szwecji. Po założeniu konta zostaną Ci wyświetlone profile, z którym, według analizy serwisu, masz wiele wspólnych cech.

Ciekawa wskazówka dla osób szukających randek Szwecji

Jest jeszcze jedno miejsce, w którym możesz znaleźć ciekawe profile – Osoby w pobliżu / okolicy. Jak sama nazwa wskazuje, są to single w Twojej okolicy, które – według IamNaughty – są podobni do Ciebie. Tutaj również możesz „polubić” profile lub po prostu wysłać wiadomość i sprawdzić, czy dana kobieta na nią odpowie. IamNaughty to świetny serwis i aplikacja randkowa – wszystkie funkcje potrzebne do poznania ludzi w prawdziwym życiu są bardzo proste w obsłusze. Jeśli jednak chcesz zwiększyć swoje szanse i zyskać więcej opcji, warto jest zainteresować się kontem Premium.

logo-iamnaughty-portal-randkowy-w-szwecji

 

Wymagany wiek: 21+

loveme – polskie randki w Szwecji

znajdź randkę w Sztokholmie
4.9/5

Ocena: 4,87/5

Opinie: 7024

LoveMe to jeden z najbardziej znanych serwisów randkowych w Szwecji i zdecydowanie powinien znaleźć się na Twojej krótkiej liście. Niezależnie od tego, czy szukasz długotrwałego związku, czy może jednak tylko czegoś na chwilę, z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie. Zwróć jednak uwagę na fakt, że gdy włączysz portal randkowy Loveme w Szwecji, pojawią się głównie profile Szwedek. Jeśli bardziej interesują Cię polskie randki w Szwecji, lepszym wyborem może być pierwszy proponowany przez nas portal.

Rejestracja, zakładanie profilu i przeglądanie profili innych użytkowników jest na tą chwilę bezpłatne. Będziesz potrzebować płatnej subskrypcji, aby nawiązać kontakt na sex spotkanie z dowolną atrakcyjną kobietą ze Szwecji, która przykuła Twoją uwagę. Jest jeden wyjątek – możesz odpowiadać na wiadomości wysłane przez użytkowników, którzy zdecydowali się dodać usługę „Unlimited Plus” do swojej płatnej subskrypcji. Wspomniane subskrypcje są dostępne w wersjach na 1, 3 i 6 miesięcy, a ich wykupienie daje Ci szereg dodatkowych możliwości i przywilejów, które jeszcze bardziej zwiększą szansę na poznanie wartościowej i seksownej Szwedki. 

Wymagany wiek: 21+

Jak podrywać Szwedki ?

Szwedki mają opinię pięknych, ale bywają też trudne w umawianiu na seks randki bez zobowiązań. Dla osób z bardziej otwartych, rozmownych kultur Szwedzi mogą być tajemnicą. Oczywiście każda osoba jest wyjątkowa, ale jeśli masz nadzieję wkraść się na szwedzką scenę randkową, musisz przestrzegać kilku podstawowych wskazówek. pięć najlepszych. Przede wszystkim – wykonaj ruch! Nie kończ na obserwowaniu, rozpocznij swobodną rozmowę i zaproś ją na kawę!

Jeśli podoba Ci się dziewczyna w Skandynawii, przez wykonanie pierwszego kroku zdecydowanie zaplusujesz w jej oczach!

randka-w-Szwecji-sztokholm
przykladowy profil chetnej kobiety na seks w Szwecji

Jak zacząć umawiać seks spotkania w Szwecji?

Szwedów charakteryzuje kultura, w której przed ślubem lub nawet stosunkiem seksualnym obaj kandydaci chcą się lepiej poznać, aby ocenić nawzajem wartość partnera lub randki. Ten proces jest znany na całym świecie jako flirt, a Szwedki robią to na swój specyficzny sposób.

Sposoby flirtu Szwedów mogą być różne (w Polsce często wszystko zaczyna się od portalu Erodate). Aby lepiej przyjrzeć się temu zjawisku, warto wybrać się na szwedzką imprezę, do pubu lub do klubu nocnego. Zasadniczo oznacza to każdą okazję, w której Szwedzi mogą się upić. Dla wielu Szwedów preferowaną okazją do flirtowania jest stan, gdy są wstawieni. Oczywiście Szwedki mogą flirtować także w ciągu dnia, w pracy czy w sklepie. Ale jest to raczej rzadkie, a jeśli się zdarza, to jest ledwo zauważalne dla cudzoziemców. Flirtowanie w ciągu dnia w Szwecji można zauważyć, gdy słyszysz, jak jedna z flirtujących osób kończy rozmowę słowami „Może spotkamy się kiedyś na kawę?”.

Czy warto szukać sex randki na imprezach w Szwecji?

Istnieje kilka scenariuszy flirtowania i umawiania się na sex ze Szwedkami, które warto zapamiętać, jeśli wybierasz się do – niekoniecznie słonecznej – Skandynawii.

  1. Warto przede wszystkim pamiętać, że Szwedki lubią spotykać się przed wyjściem do baru czy klubu. Jest to bardzo wygodne, jeśli chcesz umówić się na seks lub poznać swoją przyszłą miłość. Zasada kulturowa brzmi następująco – wchodząc na przyjęcie przygotowawcze, przedstawiasz się każdej osobie poprzez uścisk dłoni. To świetna okazja, aby wybrać potencjalny cel na podryw w pubie.
  2. Spędzenie razem kilku godzin na przyjęciu i upicie się, sprawia, że o wiele łatwiej jest podejść do tej wyjątkowej osoby na parkiecie. Dlatego uważane jest to za świetny sposób na zminimalizowanie potencjalnego odrzucenia przed seks spotkaniem.
  3. W pubie cała grupa rzadko tańczy lub razem pije. To też jest sposób na rozpoczęcie udanej sex randki w Szwecji. Częściej poruszają się oni w mniejszych grupach. To świetna okazja, aby kontynuować ożywioną rozmowę z wybraną przez siebie Szwedką na dowolny temat, choćby różnic kulturowych. Gdy stoisz z nią przy barze i czekacie na kolejnego shota lub piwo, masz wielką okazję na to, by przejść do działania. Ważna informacja – powinieneś nie tylko pokazać swoje umiejętności na poziomie werbalnym, ale także wyjść kilka razy na parkiet. Nie oznacza to wcale, że musisz być świetny w tańcu w parach. Właściwie wcale nie musisz być świetny w żadnym tańcu. Wystarczy, jeśli będziesz rytmicznie poruszać głową w przód i w tył – chodzi wyłącznie o pokazanie umiejętności zabawy i odrobiny dystansu do siebie.
Rate this post