Moja Norwegia i dziewczyny

Wybierasz się do Norwegii i chcesz uprawiać niezobowiązujący seks? Warto zatem dowiedzieć się, w jakich miejscach można umówić się na polskie sex randki w Norwegii.

Portale randkowe w Norwegii – 2023r.

Według danych Norwegowie są jednym z bardziej rozwiązłych narodów w Europie, ze średnią liczbą partnerów seksualnych na osobę wynoszącą 12,1 w porównaniu ze średnią światową wynoszącą 9. Tylko Islandia i Finlandia miały wyższą liczbę partnerów seksualnych – odpowiednio 12,5 i 12,4. To samo badanie wykazało, że 53% Norwegów chce częściej niż dotychczas uprawiać seks. Dodatkowo 70% z nich przynajmniej raz uprawiało niezobowiązujący sex w Norwegii – to najwyższy odnotowany odsetek – a 41% miało romans pozamałżeński. Nie da się zatem ukryć, że Norwegia to jedno z lepszych miejsc na erotyczne wakacje. Jest na to wiele sposobów, a jednym z popularniejszych są spotkania w klubach i barach. Zarówno rodowici mieszkańcy, jak i imigranci (w tym Polacy) coraz częściej jednak wykorzystują w tym celu sex portale randkowe w Norwegii, którym bez wątpienia warto przyjrzeć się bliżej.

QuickFlirt & Flirt – polskie sex randki w Skandynawii dla każdego

quickflirt
4.9/5

Ocena: 4,92/5

Opinie: 9857

QuickFlirt & Flirt to najwyższej klasy międzynarodowy serwis randkowy, który dziennie odwiedzają tysiące osób. Witryna zyskała na popularności i znajduje się obecnie na liście TOP 7 najlepszych portali dla Polaków w Norwegii. Możesz zarejestrować się za darmo, stworzyć profil i zacząć przeglądać innych użytkowników w ciągu kilku minut. 

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać dostępne funkcje, będziesz jednak potrzebować członkostwa premium, . Jednak najczęściej można takie członkostwo wykupić na próbę np na 3 dni za symboliczną opłatę kilku PLN, co już pozwoli Ci na uzgodnienie szczegółów bezpłatnego spotkania z wybraną kobietą.

flirt

Wymagany wiek: 21+

Loveaholics – poznaj napalone dziewczyny z Norwegii

loveaholic - najlpeszy portal
5/5

Ocena: 4,6/5

Opinie: 8277

Loveaholics to witryna przeznaczona dla tych, których interesuje głównie seks z Norweżkami (konta mają również Polki ). Jeśli wjedziesz na teren tego kraju, strona jest w języku norweskim, ale możesz użyć znajdującego się na stronie narzędzia Tłumacz Google, aby ułatwić sobie nawigację.

Rejestracja jest bezpłatna, a na samym portalu znajdziesz liczne profile niezaspokojonych kobiet w różnym wieku i o różnych preferencjach. Średnia wieku zarejestrowanych kobiet to 30-50 lat. Pierwsze kontakty udaje się nawiązać już po kilku minutach po rejestracji.

 

 

Wymagany wiek: 21+

 

Polish Hearts, Moja Norwegia, a także wiele innych popularnych portali randkowych. Kliknij, poniżej i przejdź na losowo wybrany serwis spośród 7 najbardziej obleganych serwisów.

Randki w największych miastach w Norwegii – Oslo, Bergen, Trondheim

Oslo

Stolica Norwegii to nowoczesne, młode i tętniące życiem miasto z mnóstwem klubów nocnych, rozrywek dla dorosłych i sposobów na poznanie kultury skandynawskiej. Pary udające się do Oslo mogą cieszyć się wspólnie tym, co ma do zaoferowania Oslo, jednocześnie wiedząc, z kim położą się spać. Dla samotnych podróżników sex w Norwegii może być czymś, co na pierwszy rzut oka przytłacza. W tej sytuacji warto wykorzystać sex portale, które w prosty sposób mogą zagwarantować Ci przygodny seks.

polskie serca w Oslo

polskie serca w Oslo

Bergen

Bergen to nie tylko miasto pełne rodowitych mieszkańców i studentów, ale także popularne europejskie miejsce dla turystów i podróżników. Co z tego wynika? Miasto to jest pełne dobrych okazji do uprawiania swobodnego seksu. Kluczem do sukcesu są odpowiednie portale randkowe w Norwegii, które znacznie ułatwią proces poznawania nowych kobiet.

randki w Bergen

randki w Bergen

Trondheim

W Trondheim nie brakuje seksownych kobiet, ponieważ większość tutejszych dziewcząt ma wspaniałe, norweskie geny. Norweżki są wysokie, szczupłe i obiektywnie pięknie. Tutejsze dziewczyny mają zazwyczaj blond włosy, ale nierzadko można tu znaleźć brunetki. W Trondheim mieszka również dużo Polek, co daje nam spore szanse na polskie sex randki w Norwegii, jeśli tylko się na to zdecydujemy.

dziewczyny z Trondheim

dziewczyny z Trondheim

Chociaż dziewczyny w większych miastach nie zawsze mogą być łatwym celem na podryw, spotkanie z Norweżką lub Polką na emigracji potrafi być całkiem satysfakcjonujące. Większość tutejszych dziewcząt jest również niezależna finansowo, co oznacza, że często same będą płacić za siebie.

Norwegia – Jak poderwać dziewczyny z Oslo czy Bergen?

Ogólnie rzecz biorąc, randki i sex w Norwegii nie różnią się zbytnio od innych europejskich krajów. Z doświadczenia wielu turystów wynika jednak, że kobiety w Norwegii są bardziej aktywne, gdy chodzi o szukanie partnera. Dziewczyna przejmująca inicjatywę zdarza się znacznie częściej, niż w innych krajach. Nie da się też udzielić jednoznacznych odpowiedzi na pytanie o to, jak poderwać dziewczynę w Norwegii, ponieważ każda kobieta jest nieco inna. Istnieją jednak pewne ogólne wskazówki, którymi warto się kierować.

Jak w przypadku każdego innego kraju, nie ma specjalnego kodu, który odblokuje polskie sex randki w Norwegii. Kobiety są różne i same na różne sposoby dadzą Ci znać, lub nie, czy są Tobą zainteresowane.

Charakterystyczne u ludzi mieszkających w Norwegii jest to, że do randek podchodzą dość swobodnie. Zazwyczaj sex randki w Norwegii nie jest czymś wielkim i niespotykanym. Nie powinieneś oczekiwać, że kobieta sama Cię zaprosi, zamiast tego będzie jednak wysyłać jednoznaczne sygnały. Nie oznacza to jednak, że sytuacje, w których kobieta zaprasza mężczyznę, się tu nie zdarzają. Jak wspominaliśmy wyżej, jest na to dużo większa szansa, niż w innych krajach Europy.

Norwegia to stosunkowo młody naród, a jej mieszkańcy lubią rozmawiać o swoim kraju. Z doświadczenia wielu ludzi wynika, że zadawanie pytań o Norwegię jest dobrym sposobem na przełamanie lodów, jeśli jest to potrzebne. Przede wszystkim przełam barierę fizyczną. Dotknij ją w ramię, zsuń ramiączko, uśmiechnij się do niej. Norweżki (w tym często też Polki mieszkające w Norwegii) preferują zdecydowane działania, można zatem pozwolić sobie na odrobinę odwagi. Zdaniem wielu turystów(którzy mają konta w ShowUp czy Badoo) działanie jest lepszą opcją, ale to oczywiście nie znaczy, że zadziała dla każdą.

4.4/5 - (5 votes)